Agjencia Zhurnal.mk

Mera Zymeri ka gati projektin e bukur “Gurbet me halle”

Një temë shumë interesante dhe reale do të prekë artistja e njohur Mera Zymeri me projektin më të ri muzikor që do të sjellë për pak ditë. Do jetë tema e gurbetit e që mësojmë se kënga do të quhet “Gurbet me halle”, një këngë plot ritëm që do të vijë me një klip të bukur realizuar në Gjermani nga Produksioni ERI, e teksti dhe kompozimi janë krijuar nga Kreshnik Avdiu. Ne mësojmë se do të luajnë në këtë klip disa persona që këngëtarja Mera i ka shumë përzemër e që pritet të zbulohen kur klipi të jetë gati.

GURBET ME HALLE Se shpejti……

Se shpejti…….

Posted by Mera Zymeri on Wednesday, September 23, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...