Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Mërgimtarit i thyhet vetura, i vidhen para dhe çanta me dokumente

Veturat e mërgimtarëve që kanë ardhur për pushimet e festave në Kosovë, janë kthyer në cak të hajnave.

Kështu ka ndodhur në një parking në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, ku hajnat kanë thyer xhamin e veturës dhe nga aty kanë grabitur një çantë ku kishte para dhe dokumente.

Rasti është raportuar në polici.

Postime të ngjashme

KQZ nis numërimin e votave me kusht

T E

Bajatoviq: Elita e SHBA-së ka nevojë të prodhojë probleme, por s’është lehtë të shantazhohet Serbia

T E

Sulmi kibernetik në Ministrinë e Financave, Policia jep detaje

T E

Agani: Qeveria do të formohet në fund të marsit

T E

Vidhet vetura afër Drenasit, hajnat u futën në garazhdë dhe e morën “Pasatin”

T E

Rritet numri i rasteve aktive me Covid në Kosovë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...