Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Merr flakë makina në ecje në Vlorë, gazetari: Automjeti u shkrumbua në pjesën më të madhe, drejtuesi doli prej andej…

Një automjeti llojit Ford Fokus me targat Aa570DB ka marrë flakë në ecje në Vlorë.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “Balkaweb” se ngjarja ka ndodhur në bulevardin Ismail Qemali të Vlorës pranë teatrit Petro Marko.

Automjeti është shkrumbuar në pjesën më të madhe të tij. Fatmirësisht pa lëndime në njerëz pasi drejtuesi ja ka dal të dali prej makinës.

Në vendngjarje ndodhen policia dhe forcat zjarrëfikse, që po punojnë për të shuar flakët.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 31.03.2021, rreth orës 08:14, në bulevardin “Ismail Qemali”, një mjet i markës “Ford”, me drejtues shtetasin Z. K, në ecje, ka marr flakë, ku si pasojë ka vetëm deme materiale.

Nga hetimet paraprake rezulton se mjeti ka marrë flakë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...