Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Merr flakë në ecje furgoni i mallrave në Korçë

Një furgon mallrash është përshfirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çiflig të Korçës, mëngjesin e sotëm.

Gazetarja Ledjona Xheladinaj raporton për abcnews.al se në momentin që ka marrë flakë furgoni ka qenë në ecje.

Shërbimet zjarrfikëse kanë ndërhyrë për fikjen e zjarrit. Ndërkohë, fatmirësisht nuk raportohet për dëme në njerëz.

Postime të ngjashme

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

Irani sulmon Shqipërinë: Ju nuk flisni dot për të drejtat e njeriut, keni mbushur vendin me vrasës dhe terroristë

T E

Nëna braktis vajzën mes Turqisë, gjyshja detyrohet të kthehet në Shqipëri për ta shkolluar…

T E

Fotografia e rrallë nga Mësonjëtorja e Parë Shqipe në Korçë

T E

Transportonin 27 emigrantë të paligjshëm dhe nuk iu bindën urdhrit të policisë

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...