Merr flakë në lëvizje, shpëton mrekullisht shoferi 22-vjeçar

Një makinë tip “Fiat”, ka marrë flakë, ndërsa ishte në lëvizje.

 

Polcia bën me dije se drejtuesi i mjetit ishte shtetasi K.Ll., 22 vjeç, banues në Ishull Shëngjin, ndërkohë raportohet vetëm për dëme materiale.

“Rreth orës 20:10, në fshatin Rraboshtë,  Lezhë, ka marrë flakë në ecje mjeti tip ” Fiat” me drejtues shtetasin K.Ll., 22 vjeç, banues në Ishull Shëngjin, ku ka vetëm dëme materiale.”, njofton policia. 

 Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Arrestohet mjeku në Kumanovë, i dyshuar për pranim të mitos dhe keqpërdorimit të pozitës zyrtare

D V

Katër raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

D V

Kapen rreth nëntë kilogramë substancë narkotike, dyshohet të jetë kokainë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More