Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Merr flakë një apartament në një pallat në Fier

Merr flakë një banesë në lagjen 29 nëntori në Fier në rrugën ‘Mujo Ulqinaku’.

Mendohet që flakët kanë shpërthyer kur në banesë nuk kishte njeri pasi të zotët, bashkë me fëmijët ishin larguar që në orët e para të mëngjesit.

Zjarrfikësja dhe policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes. Mësohet se flakët janë shkaktuar nga një defekt në lavatriçe.  Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Postime të ngjashme

Policia gjenë mbjellje kanabisi në Jançishtë të Tetovës

Z H

Në gjendje të dehur, rrihen në mes vete vëllezërit në Ferizaj

D V

Aksident në Gjilan, vdes një person

D V

Situata me zjarret në Shqipëri

D V

Zjarret marin dhe viktimën e parë, digjet një grua në Nagoriçan të vjetër (Video)

Z H

Përhapja e zjarreve/ Rama nxjerr videon: Zmbrapset furia e flakëve drejt Llogarasë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...