Merr flakë vetura në autostradën Gostivar – Tetovë

Shkup, 24 korrik – Një veturë ka marrë flakë në autostradën Gostivar – Tetovë.

 

Si pasojë, komunikacioni në këtë drejtim është ndërprerë për pak minutash, pasi ekipi i zjarrfikësve dhe policisë kanë arritur shumë shpejtë.Reklame

Nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Zjarri ka arritur të lokalizohet në kohë, pa shkaktuar dëme ndaj veturave që kanë qenë duke qarkulluar në këtë relacion, raporton TV21.

Related posts

Zaev: Tragjedia në Tetovë të mos përdoret për përfitime politike

D V

ESHS: Në tetë ditët e para janë regjistruar gjithsej 419.485 persona, 129.614 amvisëri dhe 173.439 banesa

N E

Zaevi për “Ballkan të Hapur”: Derisa BE-ja nuk e përmbush premtimin, ne do punojmë për një jetë më të mirë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More