Mes dhjetëra buqetash me lule Luana falenderon për urimet e ditëlindjes

Luana Vjollca ka festuar dje ditëlindjen. Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare e cila merr përherë vëmendje me postimet në instagram dje ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të.

 

Luana pranoi jo vetëm urime të shumta por edhe dhurata të ndryshme nga familjarët, miqtë dhe fansat e përjetshëm.

Së fundmi teksa pozon mes buqetash me lule Luan aka falenderuar të gjithë për urimet e djeshme.
“Lule’s birthday 😛

Nuk kam fjale mjaftueshem per tju falenderuar secilin nga ju per dashurine qe me keni dhuruar sot. Ju paca perhere! #30”, ka shkruan Luana sipër imazhit.

Kujtojmë se Luanan më nuk do ta kemi pjesë të Top Channel dhe as moderatore të “Shiko kush luan”.

Related posts

Producenti i njohur Cricket feston ditëlindjen, Tayna i bën urim të veçantë

D V

Angelina Jolie dhe Weeknd u fotografuan duke darkuar së bashku në Los Angeles

Lea Muslija

Intervista e famshme e Princit Harry dhe Meghan Markle nominohet për një çmim në ‘Emmy Awards 2021’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More