Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Mesazhi i Drenthes për Ramosin

Drenthe e ka këshilluar Ramosin që të qëndrojë në Madrid. Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, mund të jetë duke luajtur sezonin e fundit me fanellën e “Los Blancos”.

Ai është në vitin e fundit të kontratës dhe deri më tani nuk ka pasur risi për rinovimin e saj.

Sido që të jetë, ish futbollisti i Realit, Drenthe, e ka këshilluar Ramosin që të vazhdojë të qëndrojë në Madrid.

“E di që je shumë madrilen, dua të të shoh ende në Madrid”, tha Drenthe në “El Chiringuito”.

Postime të ngjashme

Milani, opsioni i vetëm për Josip Ilicic

D V

Ramadani para takimi me Bodo/Glimt: E njohim mirë kundërshtarin, skuadër e disiplinuar dhe taktikisht shumë e fortë

D V

Përse Interi duhet ta shesë Lukakun

D V

Shiten brenda 24 orësh të gjitha biletat për takimin e zjarrtë mes Joshuas dhe Usyk

D V

Kaloi testet mjekësore me sukses, Kaoi Jorge duket se ka treguar edhe numrin që ka përgjedhur në fanellë

D V

Heung-Min Son ‘godet’ Harry Kane pas kërkesës për largim, ‘pëlqen’ foton e cila e paraqet anglezin me zero trofe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...