Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Mesazhi i fortë i presidentit Meta: Zgjedhjet duhet të ishin mbajtur me kohë, përmbysje demokratike më 25 prill

Presidenti i Republikës Ilir Meta është i mendimit se zgjedhjet e përgjithshme duhet të ishin mbajtur me kohë dhe jo në 25 prill. Megjithatë ai thekson në një postim në “Facebook” se përmbysja demokratike do të vijë më 25 prill.

“Zgjedhjet duhet të ishin mbajtur me kohë. PËRMBYSJE DEMOKRATIKE më 25 PRILL 2021”, shkruan kreu i Shtetit.

Postime të ngjashme

Zjarr në Kalanë e Beratit, zjarrfikësit dyshojnë se është e qëllimshme

D V

Meta: 70 vatra aktive zjarri në Shqipëri po rrezikojnë rëndë pasuritë natyrore

D V

Ministria e Shëndetësisë publikon rastet e reja, ja si paraqitet situata në 24 orët e fundit

D V

Zjarret, Meta: Të merren masa, e papranueshme shpërdorimi i detyrës

D V

Gjermania ndryshon rregullat për shqiptarët: Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm

D V

Rama: Angazhimi i ushtrisë për shuarjen e zjarreve, meriton respekt e inkurajim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...