Agjencia Zhurnal.mk

Mesazhi i kryeministrit Rama: Kurrë mos hiqni dorë nga këto tre gjëra

Tiranë, 15 janar – Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot ditën me një shprehje të Shën Palit.

“Kurrë mos hiqni dorë nga tre gjëra; besimi, shpresa, dashuria. Dhe dije që më e madhja ndër to është dashuria”, thuhet në shprehjen e publikuar nga kryeministri Rama.

Duke cituar fjalë të shenjta nga librat e shenjtë, por edhe nga personalitetet botërore, Rama ka përcjellë këto javë apelin e solidaritetit dhe ndihmës njerëzore ndaj të prekurve nga tërmeti i 26 nëntorit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...