Agjencia Zhurnal.mk

Mesazhi i ministrit Vitia: Qëndroni në shtëpi, dhuroni dashuri, ta kalojmë sa më shpejt këtë situatë!

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, dhe ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, bëjnë thirrje të qëndroni në shtëpi, ta respektoni njëri-tjetrin dhe të dhuroni dashuri.

Ata thanë se dhuna është e papranueshme dhe dënohet me ligj.

Vitia bëri apel te qytetarët që të duan dhe të respektojnë anëtarët e familjes.

“Qëndroni në shtëpi, dhuroni dashuri, ta kalojmë sa më shpejt këtë situatë”, tha ai.

Raporto dhunën!

Ministri i Shëndetësisë dhe Ministrja e Drejtësisë bëjnë thirrje të qëndroni në shtëpi, ta respektoni njëri-tjetrin dhe të dhuroni dashuri. Dhuna është e papranueshme dhe dënohet me ligj.Raportoni dhunën!

Posted by Ministria e Drejtësisë on Thursday, April 16, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...