Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mësohet arsyeja se përse Luana Vjollca po shoqërohet gjithë kohën nga sigurimi privat

Zhurnal Ads

Një nga problemet që u sjell fama personazheve të njohura në tërë botën është mungesa e privatësisë.

Njerëzit fiksohen pas të famshmëve deri në atë pikë sa kthehen në një rrezik duke i përndjekur në çdo hap.

Probleme të tilla prej kohësh raportohen për prezantuesen Luana Vjollca dhe si duket kjo ka bërë që bukuroshja nga Shqipëria të shoqërohet 24 orë nga sigurimi privat, shkruan Express Rozë.

Në disa fotografi të siguruara nga mediat, Luana shihet teksa shoqërohet në çdo hap nga sigurimi i saj.

Kujtojmë që në vitin 2017 Luana ishte pre e ndjekjes së një fansi të ‘’çmendur’’ pas saj, të cilit sipas raportit të policisë iu gjet edhe armë.

Ky rast u dërgua në gjykatë ndërsa për t’i ikur tutje këtyre ngjarjeve, bukuroshja tashmë rri e siguruar në çdo dalje të saj.

https://www.instagram.com/p/CGx0x_Jnebi/?utm_source=ig_web_copy_link

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dafina Zeqiri konfirmon ribashkimin me DJ Geek, publikon fotografi duke shkëmbyer puthje me të

S.B.

Jennifer Aniston tha se nuk është argëtuese të votohet Kanye, reperi: As seriali ‘Friends’ nuk ishte zbavitës

admin

Gjiko: Dj Blunt dhe Real 1 kanë ‘vdekur’ si artistë

Z H

Arta Bajrami mahnit me dukjen në imazhin e fundit

S.B.

Luana Vjollca publikon imazhe ku thekson linjat trupore, tërheq vëmendjen e madhe

S.B.

Arbnora Ademaj ka gjetur një “dashuri” në Tiranë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...