Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Mësohet çmimi i Xbox Serie X

Çmimet e Xbox Series X nga një shitës me pakicë kanë dalë para datës së lëshimit të tij në nëntor.

Raportet e fundit të Xbox Series X na kishin thënë që tastiera e re Xbox do të ishte më e lirë se Sony PS5.

Këto raporte ishin bazuar në komente të pabazuara nga blogeri i Reddit, Dusk Golem, i cili siç duket ka dëgjuar informacione që jo vetëm që ishte Xbox Series X “shumë më i fuqishëm se PS5” por që do të jetë edhe më e shtrenjtë, transmeton Telegrafi.

Një tastierë më e fuqishme që ishte edhe më e lirë? Tingëllon shumë mirë për të qenë e vërtetë.

Epo, një rrjedhë e re sapo ka treguar që mund të kishte qenë shumë mirë për të qenë e vërtetë, në fund të fundit .

Kjo pasi, siç u shfaq në Twitter nga përdoruesi @THTHEREDDRAGON, tregon se çmimi i Xbox Series X është në të vërtetë 599 dollarë.

Postime të ngjashme

Pas Facebook, alarm për Linkedin – 500 milionë profile dalin në shitje në “Dark web”

S.B.

SHBA-ja sanksionon prodhuesit kinezë të kompjuterëve

S.B.

Mineralet nga fundi i oqeanit mund të përdoren për prodhimin e baterive të veturave elektrike

S.B.

Facebook dhe Instagram bien përsëri për shumë përdorues

S.B.

Prezantohen 6 telefona inteligjentë të rinj nga Nokia

S.B.

Një gjykatë në Moskë gjobit TikTok-un për “thirrje për protestë”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...