Agjencia Zhurnal.mk

Messi mund të bëjë një kthim shokues te klubi i fëmijërisë Newell’s Old Boys

Nënkryetari i Newell’s Old Boys, Cristian D’Amico ka folur për një rikthim të mundshëm të Lionel Messit te klubi argjentinas. 

33-vjeçari ka mbizotëruar futbollin me Barcelonën gjatë dekadës së fundit dhe është bërë një nga lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave.

Ai pritet të nënshkruajë një kontratë të re me klubin e La Ligës, por drejtuesi i Newell’s Old Boys, Cristian D’Amico ka deklaruar se ‘shpreson’ se Messi do të bëjë një rikthim emocional në klubin e tij të fëmijërisë para se të tërhiqet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

V.E.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!