Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Mësues e policë, si u kthye Elbasani në një vatër rreziku

Zhurnal Ads

Tashmë Covid ka prekur në masë uniformat blu, por edhe mësuesit.
Në qytetin e Elbasanit ka shkuar në 4 numri i efektivëve të infektuar me koronavirus.

Dy rastet e fundit bëhet e ditur se janë një specialist krimesh dhe një oficer policie.

Ndërkohë pozitiv me covid 19 rezulton dhe një mësues në një shkollë jo publike.

Numri i mësuesve që janë aktiv me covid 19 në sistemin arsimore në rrethin e Elbasanit shkon në 26.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rama jep lajmin: Kolaudimi i kalon shtetit, ja risitë lehtësuse për drejtuesit e automjeteve

S.B.

Skandali, u trafikuan 10 fëmijë/ Krimi i tmerrshëm, trafikanti vrau edhe dy motrat që i lindën

S.B.

Shefja e Infektivit feston sot ditëlindjen, Manastirliu: Meriton përqafime nga të gjithë për përkushtimin e pashembullt në shërbim të jetës

S.B.

Rama uron Krishtlindjen: Zoti bekoftë gjithë shqiptarët

S.B.

I dënuar me 16 vjet për vrasje, mashtroi në Rinas duke dhënë emër të rremë

admin

Basha: Rama do të emërojë kryebashkiake Milva Ekonomin për vjedhjen e 100 mln eurove

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...