Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Meta e nis ditën nga Mali i Tomorrit, kush është personi i shtrenjtë që e shoqëron (FOTO)

Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka nisur mëngjesin e kësaj të hëne me një foto domethënëse.

Ai shfaqet në krahë të djalit të tij, Besi në Malin e Tomorrit.

Në foto babë e bir i kanë hedhur njëri-tjetrit krahun në qafë si për të tregur lidhjen e ngushtë mes tyre.

Postime të ngjashme

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...