Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Meta i kundërpërgjigjet Ramës për Vjosën: Kjo trashigimi naturore kombëtare nuk do të mundet të tjetërsohet nga arroganca, korrupsioni dhe marrëzia

Presidenti Ilir Meta i është kundërpergjigjur me anë të një postimi në “ Facebook”, kryeministrit Edi Rama për çështjen e Vjosës.

Në statusin e tij Meta shprehet se kjo trashigimi naturore kombëtare nuk do të mundet të tjetërsohet nga arroganca, korrupsioni dhe marrëzia.

Në foton e publikuar, presidenti shoqrëhohet nga pjesëtarët e grupit “ Vjosa Rafting Albania”.

Statusi i plotë:

Me ekipin e paparë të çunave të “Vjosa Rafting Albania” dhe “Vjosa Explorer”.

E duam Vjosën dhe do ta mbrojmë!

Një trashëgimi natyrore kombëtare me rëndësi të jashtëzakonshme dhe potencial të madh turistik që arroganca, korrupsioni dhe marrëzia nuk do mundet ta tjetërsojë dot! 🇦🇱

Postime të ngjashme

Mbërrijnë në Shqipëri edhe 50.000 vaksina AstraZeneka

N E

Avioni i parë ulet në Kukës

N E

Shqipëria 138 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

N E

Presidenca reagon pas deklaratës së Vuçiq: “Se kukull e kujt është Rama kjo dihet”

N E

Çekia dëbon 18 diplomatë rusë, të përfshirë në spiunazh e sabotime. Alarm në të gjithë Europën

R Zh

Të infektuarit me Kovid-19 nuk do të mund të votojnë në zgjedhjet e 25 prillit

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...