Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Meta ngushëllon Nishanin për humbjen e nënës: U prehtë në paqe!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i përcolli ngushëllimet e tij Bujar Nishanit për ndarjen nga jeta të nënës së tij. Mesazhin kreu i shtetit e dha përmes profilit të tij zyrtar në “Facebook”.

“Ngushëllimet më të ndjera për familjen Nishani, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur! U prehtë në paqe!”

Ish-presidenti Bujar Nishani njoftoi këtë të diel se nëna e tij është larguar nga kjo jetë.

Postime të ngjashme

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

Ndahet nga jeta kreu i Shoqatës Patriotike ‘Çamëria’, babai i aktivistit të njohur

Lea Muslija

Presidenti Meta, letër institucioneve për zgjedhjet e 25 prillit: Të shmangen fenomenet negative

S.B.

Porti i Ri Turistik i Sarandës, Rama publikon videon: Deri në fund të mandatit të tretë një tjetër nivel turizmi

S.B.

“Brenda muajit maj, 500 mijë të vaksinuar”, Manastirliu publikon videon: Ja sa gjyshe e gjyshër janë sot më të mbrojtur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...