Agjencia Zhurnal.mk

Meteorologët paralajmërojnë përkeqësim të motit sonte

Shkup, 19 maj – Sot pasdite dhe në orët e mbrëmjes në shumë vende do të mbajë mot jo stabil me të rreshura të shiut, bubullima dhe erë të fuqishme.

Procesi do jetë me erë të fuqishme dhe me bubullima e shkrepje elektrike ndërsa në pjesën jugore dhe juglindore do të ketë shumë erë të fuqishme.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...