Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Meterje e bardhë pluhur dhe marihuanë gjenden tek një banor në Strugë

Në datën 05.01.2020 në orën 22.40 në Strugë, nëpunësit policorë nga Stacioni policor Strugë e kanë privuar nga liria E.A.(36) nga f.Shum, Strugë, sepse gjatë kontrollit është gjetur materje pluhur. Ai është arrestuar në stacionin policor, ndërsa më vonë, në datën 06.01.2021 në periudhën nga 00.30 deri në orën 01.30, në bazë të urdhërit të gjykatës, është kryer bastijse në shtëpinë ku qëndronte, ku dhe është gjetur materje e bardhë pluhur dhe marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit kundër tij do të ngritet padi adekuate.

Postime të ngjashme

Furgoni përplas 7-vjeçaren/ E mitura humbi jetën duke kaluar rrugën

S.B.

Prokuroria nis hetimet për vdekjen e shtetasit të huaj në Ulpianë

S.B.

Ndërron jetë 20-vjeçarja që u lëndua nga shpërthimi në Ferizaj

S.B.

Detaje të tmerrshme: Siriani fillimisht u ther me thikë, pastaj u dogj për së gjalli

S.B.

Lëndohen tre persona pasi që automjeti doli nga rruga Kumanovë – Sh.Nikollë

S.B.

Bastisje në Manastir, konfiskohet drogë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...