Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

Meti Alshiqi, djaloshi i suksesshëm i ekranit shqiptarë i njohur që nga Big brother por tashmë duke jetuar në Suedi në një jetë të qetë dhe familjare si baba i dy fëmijëve po vjen fuqishëm por këtë herë si menaxher artistësh, dhe të parin që e bën publik është këngëtari Adolin.

Miq të nderuar, mbas një pune të gjatë intensive, jemi ardh tek finalja me prezantu që @adolinofficial është artisti i ardhshëm nën management të MetiAlshiqi. Një falenderim shkon për të gjithë pjesëtarët e ekipës nga ana jonë në Suedi. Shumë shpejt me një projekt 2021🔥 Coming soon …, shkruan kështu Meti.

Postime të ngjashme

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

Linda Halimi: Kam ende të afërm që nuk më flasin pas martesës me Big D

S.B.

‘Për një javë të mbarë’ – Rita Ora poston imazhe nga plazhet në Sydney

S.B.

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan dhe xhemper si legjenda e “Nirvana”

S.B.

‘Duke u përpjekur të bëj një foto’ – Dafina duket e mrekullueshme në imazhet e reja

S.B.

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...