Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Metodat e pazakonta të nxjerrjes së dhëmbit, nga topi i futbollit amerikan e deri të shkopi i bejsbollit

Zhurnal Ads

Ky është momenti kur dy vëllezërve u vijnë “në mendje” disa ide gjeniale të nxjerrjes së dhëmbit – duke përdorur topin e futbollit dhe shkopin e bejsbollit.

Nico Grennier, 7-vjeç, mbeti pa dhëmbin që e kishte lidhur me fije peri me topin e futbollit amerikan, të cilin e hodhi në ajër vëllai i tij më i madh Nolan, 9-vjeç, transmeton Telegrafi.

E metoda tjetër është aplikuar me shkopin e bejsbollit dhe topin, që gjithashtu kishte fijen e perit të lidhur dhe në momentin e goditjes nxirret dhëmbi.

Pamjet e tyre janë bërë virale në internet dhe deri më tani kanë marrë mijëra pëlqime, dhe është shpërndarë nga qindra persona.

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Banorët shpëtojnë tre elefantë që ishin bllokuar në moçal

S.B.

Vëlla e motër 5 dhe 8 vjeçarë kërcejnë nga kati i tretë pasi pema e Krishtlindjes i merr flakë

S.B.

A mund ta gjeni numrin e kthyer mbrapsht në mesin e shumë numrave të tjerë ?

admin

Qentë po zbulojnë Covid-19 më saktë se tamponët, rezultati del për 10 sekonda!

S.B.

Shoferi i Mercedes nuk e lejonte traktorin t’a tejkalonte, më pas ai e godet atë duke i shkaktuar mjaft dëme

S.B.

Fenomeni i rrezikshëm – hapet vrimë e re në tokë në Siberi

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...