Mexhiti: Gjithçka po shkon sipas planit! Regjimi Ahmeti, Grubi, Osmani do të bie

nga Redaksia

Shkup, 25 prill – Përmes një shkrimi në Facebook, kreu i Lëvizjes Demokratike (VLEN), Izet Mexhiti ka falënderuar votuesit që mbështetën kandidatin për president të opozitës, Arben Taravari, përcjell TV21. Mexhiti shkruan se gjithçka po shkon sipas planit dhe se është i bindur se pushteti aktual do të bie.

Shkrimi i plotë i Mexhitit:

Shpreh falenderim të thellë deri tek të gjithë ata që dje votuan për Dr. Arben Taravarin dhe më këtë dhanë mbështetje të padiskutueshme për koalicionin VLEN si përfaqësues i vetëm legjitim i shqiptarëve!

Gjithçka po shkon sipas planit, po hyjmë në fazën e ardhshme nga strategjia e cila me 8 maj do të sjellë fitoren përfundimtare!

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

Regjistrohu

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More