Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mexhiti: Nuredini, ishte model për fëmijët e Serovës dhe më gjërë

Shkup, 17 prill, Zhurnal.mk – Pikëllim të thellë për vdekjen e Nuredinit ka shprehur edhe Izet Mexhit nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim dhe deputet në kuvendin republikan.

Përmes një postimi bashkangjitur me fotografi Mexhiti shkruan se Nuredin Mustafën do ta mbajë mend gjithmonë të buzëqeshur punëtor, energjik, burrë me të vërtetë i mirë!

“Unë do të mbaj mend kështu, i buzëqeshur, punëtor, energjik, burrë me të vërtetë i mirë! Ishe model për fëmijët e Serovës dhe më gjërë, Zoti ta faltë xhenetin Nuredin, e familjes durimin!”, shkruan Mexhiti.

Postime të ngjashme

ASH-AA: Përshëndesim vendimin e Pendarovskit, Ligji të kthehet në Kuvend dhe tu shërbejë qytetarëve

R Zh

Buçi: Kishim mosmarrëveshje me Qeverinë

R Zh

Zaevi: Micotakisi zhvilloi disa ide për të hequr bllokadën bullgare dhe për të ndihmuar në rrugën tonë drejt BE-së

R Zh

MPJ-ja e Bullgarisë: Jemi të hapur për dialog me Maqedoninë e Veriut, takim do të ketë kur të plotësohen kushtet e nevojshme

R Zh

Hoxha opozitës: Nëse votoni ndryshimet të hënën, paret u lëshohen duhanprodhuesive deri të premten

N E

Janë ndarë certifikatat e pjesëmarrësve në programin “Menaxher të rinj dhe lider biznesi”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...