“Mezi po pres”, Kida paralajmëron albumin e ri

Pas një sezoni të ngarkuar me koncerte, Kida filloi pushimet në një vend tropikal e tashmë duket se është rikthyer me plot energji për projekte të reja.

 

Këngëtarja simpatike përmes një postimi në InstaStory ka treguar është drejt finalizimit të albumit që pritet të publikohet së shpejti.

Bashkangjitur me këngën e saj të re “Dinero”, këngëtarja tha se mezi po e pret lansimin e tij.

Foto: Kida/Instagram

“Mezi po pres, albumi po vjen shumë, shumë shpejt”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e postimit.

Foto: Kida/Instagram

Kënga e fundit “Dinero” u publikua vetëm pak ditë më parë dhe u prit mirë nga fansat e këngëtares, deri tani projekti ka afro 1 milion klikime në YouTube.

Foto: Kida/Instagram

Ndërkohë, Kida ka vazhduar të postoi edhe imazhe tjera nga pushimet, duke theksuar format e saj të trupit të cilave këngëtarja u kushton shumë rëndësi. 

Foto: Kida/Instagram

Related posts

Leonita shpërndan fotografi të përbashkët me Xhakën: Dashuria e jetës time

D V

Pas shumë përpjekjeve, Johnny Depp fiton të drejtën për të paditur ish-gruan e tij Amber Heard

D V

Shyhrete Behluli merr vaksinën kundër coronavirusit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com