Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Micevski: Na u njoftua se sot nuk mbahet seanca

Shkup, 31 mars – Koordinatori i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Micevski deklaroi se u është njoftuar se sot nuk do të mbahet seanca plenare.

“Gjatë tërë ditës ishim në koordinim, dhe në fund të ditës na u njoftua se seanca nuk do të mbahet”, tha Micevski derisa dilte nga Kuvendi.

Postime të ngjashme

Zaev në Samitin për Ballkanin Perëndimor në Vjenë

Zekirija Haxhiu

Vazhdon trendi i ulët i të infektuarve me Covid, vazhdon dhe vaksinimi

Zekirija Haxhiu

BE sot pritet të shtojë Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve epidemiologjikisht të sigurta

Bekim Laçi

Vizita e Zaevit në Sofje plot me shpresë, por në Shkup u kthye duar bosh

Zekirija Haxhiu

Moti sot në Maqedoni

Zekirija Haxhiu

PDSH nesër mban Kuvendin e degës në Tetovë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...