Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Michael B. Jordan shpallet mashkulli më atraktiv i vitit 2020

Michael B. Jordan është shpallur mashkulli më atraktiv i vitit 2020 nga revista People.

Aktori mësoi se e ka fituar këtë çmim pas pjesëmarrjes në emisionin Jimmy Kimmel Live i maskuar.

Pas pyetjeve të fansave dhe pas zbulimit se kush ishte, nikoqiri e ka pyetur atë në lidhje me shpalljen e mashkullit më atraktiv të vitit.

Jordan ka thënë se ka qenë një moment i këndshëm kur ka mësuar nga publicisti i tij se e ka marrë këtë epitet dhe se i kishte ngacmuar miqtë e tij më pas.

Ai e ka marrë këtë titull që për herë të fundit është ndarë në nëntor të vitit 2019 dhe asokohe e kishte fituar këngëtari John Legend.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...