Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mickoski: Do ta mposht koalicionin e krimit

Shkup, 24 shkurt – Kryetari i VMRO-së, Hristijan Mickoski sot reagoi ndaj deklaratës së Oliver Spasovskit, i cili tha se opozita vepro dhe mendon në mënyrë fëmijërore.

“Në vend që të harxhoni kohë me mua dhe nëse gjysmën e asaj kohe e shpenzonit në punë, sot nuk do të ishim të parët në krim dhe korrupsion në Ballkan, regjim hibrid dhe të fundit për nga rritja ekonomike dhe investimet”, tha Mickoski.

Ai thotë se do ta mposhtë koalicionin e krimit. “Githë koalicionin e krimit me popullin do ta fitoj dhe e di se po bleni, kërcënoni, reni, vjedhni, bëni trysni, po kësaj radhe asgjë nuk do t’ju ndihmoje”, u shpreh Mickoski.

Postime të ngjashme

Zaev: Koncepti Partneritet i hapur qeveritar kontribuoi që vendi të transformohet nga shtet i robëruar në shembull transparent dhe progresiv

R Zh

Ish drejtori i Byrosë për siguri publike Mitko Çavkov dërgohet në spitalin privat në Shkup

R Zh

Kuvendi debaton për strategjinë kombëtare për parandalimin e korrupsionit

B L

“Situata është serioze, rritet presioni mbi kovid-qendrat”

B L

Arjanit Hoxha me fakte demanton portalet ndaj akuzave për shpenzimet e tij (dokument)

R Zh

Frika nga arratisja, Mijallkovit i shqiptohet masa e paraburgimit për lëndën Thesari

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...