Maqedoni

Mickoski: Edhe sa duhet të vdesin nga Covid që të dorëhiqet dikush?

Zhurnal Ads

Shkup, 8 tetor – Sot 364 raste të reja të infektuar me Covid 19. Çfarë tjetër duhet të ndodhë për të filluar dorëheqjet dhe ndryshimet në politikat qeveritare? “Ose paaftësia e mafies vrasëse do të marrë fund, ose e gjithë popullsia do të lejohet të infektohet me Covid,” tha kreu i VMRO-së Hristijan Mickoski.

775 familje kanë humbur të dashurit e tyre deri më tani, sepse Qeveria e Zaev mendoi se shkëlqen, kur paaftësia e tyre për të përballuar infeksionin u mori jetën, thotë Mickoski.

Postime të ngjashme

Gostivar, arrestohet burri që ditë më parë vrau bashkëshorten e tij me sopat

T E

Kampet e ISIS-it, 80 shqiptarë mes të cilëve 50 gra e fëmijë mendohet të jenë në Lindjen e Mesme

T E

Dështim i BDI-së në Qeverinë “Zaev-2” mbi autostradat që na lidhin me Shqipërinë dhe Kosovën!

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...