Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mickoski: Kërkojmë të kthehet çmimi i vjetër i energjisë elektrike dhe shkarkimin e Bislimovskit

Shkup, 6 tetor – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, në rrjetin social Facebook, shkruan se kërkojnë kthimin e çmimit të vjetër të energjisë elektrike.

“Maqedonia paguan çmimin më të shtrenjtë të energjisë elektrike në Evropë, krahasuar me të ardhurat që kanë ose nuk kanë qytetarët e Maqedonisë, si dhe shkarkimin e Marko Bislimoskit. Kjo është e rëndësishme për ekonominë e Maqedonisë”, shkruan Mickoski në rrjetin social Facebook.

https://www.facebook.com/MickoskiHristijan/photos/a.1682703248571794/1682703531905099/?type=3

Postime të ngjashme

Arian Hakiki u zgjodh kryetar i Alternativës në degën e Tearcës

R Zh

Rexhepi: Gazifikimi i amvisërive në pjesën më të madhe të komunave do bëhet realitet në fillim të vitit të ardhshëm

R Zh

Ali Ahmeti: Diaspora, pjesë e pandarë e jona

R Zh

Ademi: ASH-AA manipulojnë me numrin e qytetarëve që nuk kanë nënshtetës

R Zh

Makraduli: Dokumentet personale do t’ju vijnë në adresë shtëpie

T E

Selami: Qytetarët të jenë të qetë, të gjithë do të regjistrohen

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...