Agjencia Zhurnal.mk

Mickoski kërkon që Pendarovski të thërrasë takim liderësh

Shkup, 24 prill – Presidenti i opozitës VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski kërkon që presidenti Stevo Pendarovski të thërrasë takim të ri për të gjetur një rrugëdalje nga sa thotë ai është kriza në vend.

Unë i bëj thirrje Presidentit sa më shpejt që të mos krijojë tensione të panevojshme në opinion, të mos kundërshtojmë pozicione dhe të kapërcejmë veten dhe të shohim kush është më i zoti ose më i dukshëm, kështu që ata janë kundër nesh për të mos rënduar publikun. Njerëzit janë të pakënaqur me atë që na ndodhi me pandeminë dhe gjithë rrezikun ekonomik në të cilin jetojnë qytetarët, le të ulemi dhe të bëjmë një takim udhëheqës dhe të hapim kartat, thotë Mickoski.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...