Agjencia Zhurnal.mk

Mickoski: Nëse fitojmë zgjedhjet do të hetojmë se kush ka ndihmuar Gruevskin të arratiset

Shkup, 15 janar, zhurnal.mk – Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, në emisionin “Magazina Ekonomike” që transmetohet sonte në Alsat, i pyetur nëse do ta presë Nikolla Gruevskin në aeroport në rast se partia e tij fiton zgjedhjet dhe formon Qeveri, u përgjigj se do të hetojë se kush e ndihmoi atë të arratiset.

Mickoski shtoi se në këtë vend ekziston ligj i cili duhet të respektohet dhe cilido që ka gabuar para ligjit, qoftë Gruevski, Mickoski ose Zaevi duhet të përgjigjet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...