Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mickoski nga Klinika Infektive: Nuk ka pakt me krimin dhe kriminelët

Shkup, 6 mars – Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski nga Klinika Infektive ka reaguar në lidhje me propozimin e kryeministri Zoran Zaev për përfshirje të opozitës në Qeveri, e që sipas këtij të fundit nuk realizohet për shkak të politikave të Mickosvskit.

“Po e shkruaj këtë nga dhoma në klinikën e sëmundjeve infektive me gjithë revoltën që e keni bërë në Maqedoni. Ekziston një mënyrë për të shpëtuar nga unë, e ajo është që unë të mos zgjohem nesër ose pasnesër dhe ndoshta pastaj mund të jetë më e lehtë për ju të që të gjeni një bashkëbisedues të përshtatshëm. Por ju nuk do ta shihni këtë film, ju premtoj se do ta luftoj sëmundjen, do të dal nga Infektiva dhe më pas na pret shumë punë …

Dhe këta nga pushteti nëse mendojnë se ka mundësi për pakt me krimin dhe kriminelët, kjo nuk do të ndodhë. Do të mundeni, ju premtoj”, ka shkruar mes tjerash Mickoski.

Postime të ngjashme

Bytyqi: Me mbështetje të drejtpërdrejtë financiare e kthejmë kreativitetin e ivent industries

R Zh

Në Dibër edhe një viktimë nga Kovid-19, deri më tani gjithsej 40

R Zh

Despotovski: Përkundër pandemisë, kompanitë në zonat TIR kanë rezultate pozitive ekonomike

R Zh

Sela: Është gënjeshtër që koalicioni ASh-AAA ka bllokuar pakon e pestë ekonomike

R Zh

MASH: Programe të reja mësimore për filloristët – bazë dhe nxitje për qasje kreative në mësim

R Zh

Qyteti i Shkupit së shpejti do të fillojë me implementimin e qarkullimit – transport i shpejtë me autobusë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...