Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mickoski: Zaev hyri në borxh me dy miliard euro

Zhurnal Ads

Shkup, 1 nëntor – Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në ‘Facebook’ shkruan se Qeveria e Zaevit ka hyrë në borxh prej dy miliardë euro.

“A mund të përmendni një projekt në të cilin jeta është bërë më e mirë”, pyet Mickoski.

Në postimin e tij ai përmend artistët dhe punonjësit të kulturës, ekonomistët dhe pronarët e bizneseve të vogla dhe të mëdha, mjektët dhe punonjësit shëndetësor, punëtorët, të papunët, bujqit, profesorët, arsimtarët, studentët dhe nxënësit e shkollave të mesme, sindikatat dhe shoqatat.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sulm kibernetik ndaj Inspektoratit Shtetëror të Mjedisit

Z H

Shkupi, Tirana e Beogradi do të bashkëpunojnë për luftimin e korona virusit

Z H

Carovska: Me reformat në arsim nuk hiqet asnjë lëndë, do të ketë tekste të reja

E.E.

Misajlovski: Propozim-ligji për shtetësi i keq dhe nuk do e përkrahim

T E

Për vetëm një orë dënohen 70 shoferë në Tetovë

T E

VMRO-DPMNE: Zaev dhe Filipçe janë katastrofa më e madhe për qytetarët

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...