Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Microsoft shpall përsëri Windows 11

Microsoft vazhdon të shpallë Windows 11 me njoftime interesante.

Microsoft postoi një video të re në Youtube, ku morëm një përzierje të tingujve fillestarë të të gjithë sistemeve operative deri më tani.

Të gjithë ngadalësohen me 4,000% dhe janë një remix Slo-Fi, i cili mund t’ju ndihmojë të relaksoheni.

Ky është një njoftim tjetër për ngjarjen e tyre të madhe në 24 qershor, kur Windows 11 ka shumë të ngjarë të prezantohet.

Kjo është gjithashtu interesante që kjo video simbolikisht zgjat 11 minuta.

“Keni probleme për t’u çlodhur sepse jeni të ngazëllyer për ngjarjen tonë të 24 qershorit? Kujtojini vetes se si tingëllon Windows 95, XP dhe Windows 7 “, thuhej në përshkrim. 

Postime të ngjashme

OnePlus 9T thuhet se është anuluar

D V

Bitcoin përfitoi nga shpallja e punës në Amazon

D V

Realme MagDart është ngarkuesi i parë pa tel magnetik për Android

D V

BlackBerry pritet të paraqet një telefon me mbështetje 5G

D V

Elon Musk del kundër Apple

D V

Një implant truri i mundësoi një njeriu të paralizuar të “shqiptonte” fjali të tëra

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...