Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mihrije Braha paralajmëron padi lidhur me shpifjet dhe kërcënimet

Emri i Mihrije Brahës, përmendet çdo ditë në rrjete sociale e qarkullojnë shumë lajme jo të vërteta.

E krejt kjo duket se i ka kaluar limitet e Mihrije Braha do të ndërmarrë hapa ligjorë për këtë pjesë.

Në emisionin “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”, këngëtarja tregoi se pas festave të fundvitit do të bëj padi, pasi që tashmë e ka bërë dosjen gati.

Përtej kësaj, shtoi se ka pasur edhe kërcënime të ndryshme ndaj asaj.

Postime të ngjashme

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

“Zemra jote është e pastër”, Nicola Peltz uron 22-vjetorin e lindjes së Brooklyn Beckham

S.B.

Dhurata Dora josh me paraqitjen nga vaska: E dua verën

S.B.

Rita Ora shpërndan imazhe nga studio, derisa përgatitet për pjesën e dytë të mini-albumit “Bang”

S.B.

Pakujdesi i Bella Hadid ndaj flokëve, shihet duke u shëtitur në Paris

S.B.

“Goat”, albumi nga Fero shumë shpejt lansohet në treg

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...