Mihrije Braha publikon momentin kur mori vaksinën: Gjithë falënderimi për heronjët e linjës së parë

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, rreth një muaj më parë njoftoi se ka marrë vaksinën kundër coronavirusit.

 

Ajo dhe bashkëshorti i saj, këngëtari Naim Abazi, bënë të ditur se kanë marrë vaksinën e llojit AstraZeneca.

Ylli i ekranit së fundmi ka publikuar një video nga momenti i vaksinimit, gjersa ka falënderuar personin mjekësor që kanë qëndruar në linjën e parë të frontit në situatën e krijuar me pandemi.

Mihrije Braha (Foto: Instagram)

“Gjithë falënderimi për heronjët e linjës së parë –mantilbardhët”, ka shkruar ajo. Duhet theksuar që ditëve të fundit është rritur dukshëm numri i rasteve me COVID-19.

Related posts

Gigi Hadid vishet në mënyrë të veçantë teksa pozon për kopertinën e Harper’s Bazaar

D V

Yll Limani tregon incidentin që i ndodhi gjatë pushimeve në jug të Shqipërisë

D V

Era Istrefi bën ndryshim të madh në pamje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More