Agjencia Zhurnal.mk

Mihrije Braha sjell imazhet e para nga pushimet

Në mungesë të angazhimeve tjera në muzikë, këngëtarët kohën e fundit ia kanë mësyrë plazheve shqiptare.

Edhe Mihrije Braha nisi pushimet dhe publikoi fotografitë e para të realizuara në plazh, ku shfaqet duke marrë rreze dielli.

Ajo kishte veshur një palë rroba-larjeje, ndërsa sipër tyre një këmishë teksa realizoi një fotografi pranë një shkëmbi.

Këngëtarja nuk ka preferuar të tregojë se kush po e shoqëron në këto pushime, por supozohet të jetë Naimi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!