Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Mike Tyson rikthehet në ring, dhuron spektakël me Roy Jones

Mike Tyson u rikthye në moshën 54-vjeçare në ring.

Ai u përball me legjendën tjetër, Roy Jones mbrëmjen e të shtunës, duel që përfundoi në barazim.

U zhvilluan 8 raunde me nga 2 minuta dhe në fund të dy boksierët dolën pa shumë dëmtime.

Tyson tregoi se vitet janë thjesht numra sepse nuk e kishte humbur formën e mirë.

Të dy boksierët u rikthyen në ring për një duel për bamirësi.

Postime të ngjashme

Kroos: Nuk e njoh Realin pa Ramosin

Dafina Vidishiqi

Ramadani flet para ndeshjes ndaj Inter d’Escaldes

Dafina Vidishiqi

Prezantuesja italiane e Euro 2020 shkakton trazira në internet, tifozët e futbollit janë të bindur se asaj i doli zona intime gjatë transmetimit

Dafina Vidishiqi

Lovren rrëfen sekretin prapa suksesit të Brozovic

Dafina Vidishiqi

Argëtimi brenda ekipit të Italisë: Insigne i përgatit një shaka Immobiles

Dafina Vidishiqi

Flet Besnik Krasniqi para ndeshjes, Prishtina – Inter: Nëse dalim në lojën tonë, nuk mund të na ndalin

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...