Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mila Kunis së shpejti do të jetë pjesë e filmit “The Luckiest Girl” në Netflix

Mila Kunis së shpejti do të jetë ‘para dhe mbrapa’ kamerave për filmi më të ri.

“The Luckiest Girl Alive” titullohet filmi, për të cilin ajo do të jetë aktore, por edhe do të punojë në produksion, shkruan Daily Mail.

Prodhimtaria do të jetë nga libri i Jessica Knoll, i publikuar në vitin 2015, ndërsa me të njëjtin arriti të jetë ‘Neë York Times best seller’.

Kunis do të luajë në rolin e Ani FaNelli, që përshkruan një vajzë nga New York-u që ka dëshirë t’i ketë të gjitha.

Jeta e Ani do të ndryshojë, pasi regjisori i filmit do ta detyrojë atë të tregojë një pjesë të errët të jetës.

Ndërkaq, për regjinë do të kujdeset Knoll së bashku me Mike Barker, ndërsa në ekip përfshihen edhe Lisa Sterbakov, Shayne Fiske Goldner dhe Steve Hutensky.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...