Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Milaim Zeka: 3 korriku, dita kur duhet mu kthjellë PDK-ja

Ish-deputeti Milaim Zeka ka reaguar pas njoftimit të Partisë Demokratike të Kosovës se muajin e ardhshëm do të zgjedhin kryetarin e ri të partisë.

Nëpërmjet një shkrimi në Facebook, Zeka thotë se PDK duhet me u “kthjellë”.

“Tre korriku, dita kur duhet mu kthjelle PDK-ja”, shkroi Zeka në Facebook.

Sipas tij zgjedhjet e brendshme duhet të shërbejnë për ecjen përpara të partisë.

“Nuk shkon ma qe partia me ece sikur neper mjegulle!”, tha Zeka.

“Zgjedhjet duhet me sherby per ecje përpara”, përfundoi ai. 

Tre korriku, dita kur duhet mu kthjelle PDK-ja. Nuk shkon ma qe partia me ece sikur neper mjegulle!Zgjedhjet duhet me sherby per ecje perpara.

Posted by Milaim Zeka on Monday, June 21, 2021

Postime të ngjashme

Ambasada e Amerikës ngushëllon familjarët e viktimave për tragjedinë në Kroaci

D V

Kurti takohet me të mbijetuarit e aksidentit në spitalin e Slavonski Brod

D V

Identifikohen edhe dy viktima tjera nga aksidenti tragjik që ndodhi në Kroaci, janë nga Rahoveci

D V

Eksperti kroat i komunikacionit: Dy shoferë në një rrugë kaq të gjatë janë shumë pak

D V

Imazhe nga vizita e Kurtit dhe kryeministrit Plenkoviq në spitalin e Slavonski Brodit

D V

Kryeministri kroat, Plenkoviq konfirmon vdekjen e 10 personave në aksidentin tragjik: Jemi me Kosovën në këtë ditë të trishtuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...