Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Milani dëshiron të mbyllë sa më parë transferimin e Tomorit

Fikayo Tomori ka impresionuar me paraqitjet e tij te Milani.

Mbrojtësi anglez është në huazim te Rossonerët nga Chelsea deri në fund të këtij sezoni.

Sipas asaj që raporton Gianluca di Marzio, Milani ka të drejtën për të blerë lojtarin në muajin korrik, mirëpo çmimi është i lartë.

Chelsea e ka njoftuar klubin italian se për t’i marrë shërbimet e Tomorit duhet të paguajnë 28 milionë euro.

Por, drejtori sportiv i Milanit kërkon që ajo shumë të ulet, mirëpo The Blues nuk pajtohen me detaje të tjera.

Skuadra italiane shpreson që sa më parë të bind Chelsean në shitjen e lojtarit për një shumë rreth 20 milionë.

Postime të ngjashme

Martohen dy gjyqtarët e famshëm, Howard Webb dhe Bibiana Steinhaus

Z H

Edhe pse pa faj, Ibrahimoviç shpëton vetëm me 1 ndeshje mos lojë

Z H

Ramos rezulton pozitiv ndaj Covid

Z H

NBA/ Curry parakalon legjendën Chamberlain, bien Lakers

Z H

Man Utd dhe Juventus konsiderojnë shkëmbimin Pogba – Ronaldo

Z H

Mbrojtësi i Bajernit beson në përmbysje të rezultatit në Paris

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...