Milani përgatitë ofertë për Iscon

Isco Alcoron pritet të largohet nga Real Madridi gjatë afatit kalimtar veror.

 

Mesfushori spanjoll prej dy vitesh nuk është një startues te Los Blancos dhe pritet të largohet.

Edicioni i fundit ishte ndër më të dobëtit për të, pasi nuk luante shumë dhe kishte rënie forme.

Megjithatë Milani vazhdon të besoj në aftësitë e spanjollit dhe dëshiron ta transferojë gjatë verës.

Rossonerët kanë bërë gati 18 milionë euro për transferimin e fantazistit, edhe pse Los Blancos synojnë rreth 25 milionë nga shitja e tij.

Gjithsesi sipas mediave italiane, marrëveshja mund të arrihet për 18 milionë plus tre të tjera në formë bonusesh. 

Related posts

PSG refuzon ofertën e Realit për Mbappe

D V

Çfarë nënkupton kalimi i Mbappes te Reali, disa të dhëna nga ky transferim gjigant

Redaksia

Fjalët e Gentrit Salihut pasi nënshkroi me Porton: Do të punoj shumë që ta bëj ëndrrën realitet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com