Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Miley Cyrus dhe Dua Lipa publikojnë këngën e re “Prisoner”

Artistet e famshme botërore, Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmë (e enjte) kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Prisoner” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Ashtu siç paralajmëruan, ky është projekti i parë i tyre i përbashkët nga albumi i ri i Cyrus “Plastic Hearts”.

Të dy këngëtaret vijnë me një paraqitje të veçantë dhe marrin vëmendje me vokalin e tyre.

Kënga tashmë gjendet e lansuar në YouTube, megjithëse nuk është e disponueshme me videoklip në Kosovë.

Albumi i ri i Miley Cyrus “Plastic Hearts” pritet të publikohet i plotë më 27 nëntor (e premte).

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...