Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Miley Cyrus “së shpejti” sjell këngën me Dua Lipën: Jam super krenare

Miley Cyrus iu ka premtuar fansave të saj se “së shpejti” do të sjellë këngën e re me Dua Lipën.

Duke folur për radion spanjolle Cadena 100, Cyrus ka thënë se “është një përzierje perfekte e ne të dyjave”.

Gjithashtu ajo shprehet se është shumë krenare për këtë bashkëpunim.

“Jam super krenare për këtë”, ka thënë ajo.

Cyrus tutje ka shtuar se fansat e saj e kanë lutur që të publikohet ky bashkëpunim, dhe “ata mund të presin diçka shumë shpejtë”.

Ky lajm vjen pak javë pasi kishte konfirmuar se në albumin e saj të ri do të përfshihen Dua Lipa e Billy Idol.

Postime të ngjashme

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

“Zemra jote është e pastër”, Nicola Peltz uron 22-vjetorin e lindjes së Brooklyn Beckham

S.B.

Dhurata Dora josh me paraqitjen nga vaska: E dua verën

S.B.

Rita Ora shpërndan imazhe nga studio, derisa përgatitet për pjesën e dytë të mini-albumit “Bang”

S.B.

Pakujdesi i Bella Hadid ndaj flokëve, shihet duke u shëtitur në Paris

S.B.

“Goat”, albumi nga Fero shumë shpejt lansohet në treg

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...