Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Miley Cyrus thotë se marrëdhënia e saj me Liam Hemsworth kishte ‘shumë konflikt’

Këngëtarja dhe tekstshkruesja amerikane, Miley Cyrus, ka folur haptazi në lidhje me martesën e saj me aktorin australian, Liam Hemsworth.

Dyshja ishin në lidhje për afro 10 vjet, ndërsa u martuan në vitin 2018, për t’u ndarë vetëm tetë muaj më vonë.

Gjatë një bisede të fundit në “The Howard Stern Show”, këngëtarja e “Midnight Sky”, 28 vjeçe, diskutoi se si çifti vendosi të martohej pas djegies së shtëpisë së tyre në Malibu.

Ylli i “Plastic Hearts” rrëfeu për ngjarjen e ndodhur në vitin 2018 e cila u shkatërrua nga zjarri ‘Woolsey’.

“Unë unë me të vërtetë e dua dhe e kam dashur atë shumë, shumë, shumë dhe ende e dua, gjithmonë do ta dua”.

Sidoqoftë, tha ajo, marrëdhënia mori fund sepse kishte ‘shumë konflikt’ midis saj dhe Hemsworth, tani 30 vjeç.

Postime të ngjashme

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

Britney Spears dhe Sam Asghari me plane për t’u bërë prindër?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...