Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Miley Cyrus u premton fansave më shumë muzikë gjatë vitit 2021

Këngëtarja e njohur amerikane, Miley Cyrus, e ka konfirmuar lajmin se planifikon të lansojë më shumë muzikë të re gjatë këtij viti.

Cyrus e publikoi albumin e shtatë të incizuar në studio “Plastic Hearts” në nëntor të vitit 2020, ku përfshiheshin bashkëpunime me këngëtarë të shquar të skenës, si Dua Lipa, Joan Jett dhe Billy Idol.

Ndërkaq përmes një postimi të fundit në Instagram, këngëtarja rebele u premtoi fansave më shumë muzikë të re, duke shkruar: “Po e parashikoj 2021-n si një vit të mbushur me seks të sigurt, lulëzime 🌺 🎸🌸💕 🌹 dhe më shumë muzikë 🏴‍☠️🤘🏼”.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...