Miliarderi dibran nga Amerika, Selim Rusi përkrah Koalicionin ASH-AAA: Është koha për “Ndryshim”!

Shkup, 13 tetor – Sa afrohen zgjedhjet, vjen e zgjerohet përkrahja për kalicionin ASH-AAA. Në përkrahje të këtij koalicioni është rrehtuar edhe miliarderi dibran në Nju Jork, Selim Rusi. Ai është takuar me veprimtarin Ibrahim Kolari dhe bashkërisht kanë shprehur shpresën për “Ndryshim”.

“Ishte kënaqësi takimi me shokun tim te kahershëm Bisnismenin e sukseshem z. Selim Rusi, ne shtepine e tij.
Ne diskutuam per Dibren tonë të dashtun se dita ditës po shkatrohet, populli jo i kenaqur, andaj eshte koha per “Ndryshim”.
U ndame me shprese qe kafen e dyte ta pijme ne Diber!”, ka shkruar Kolari pas takimit.

Related posts

Maqedonia e Veriut vendi më i sigurt në Ballkanin Perëndimor

D V

Sot 30 viktima dhe 577 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

D V

Ristovski, Janakievski dhe Atanasov të hënën do të japin fjalët përfundimtare për rastin e 27 prillit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More