Miliarderja Kylie Jenner shfaqet me fustan të dizajnuar nga Valdrin Sahiti

Valdrin Sahiti çdo ditë e më shumë po merr famë më të madhe.

Falë angazhimit dhe punës së tij të palodhshme dizajneri kosovar ka bërë emër jo vetëm në Kosovë por kudo në botë.

Pas Beyonces e cila u vesh në një fustan të kuq nga Valdrini, tani i erdhi radha e Kylie Jenner që t’iu besojë duarve të dizajnerit kosovar.

Theksojmë se Valdrini e mbajti të fshehtë punën e tij ndaj Kyliet për më shumë se një vit.

Miliarderja 24-vjeçare lansoi së fundmi linjën e saj të produkteve për fëmijë, KylieBaby. Në videon
promovuese, Kylie shfaqet me të bijën Stormin, dhe një prej veshjeve në klip, është krijim i stilistit shqiptar.

“Muza @kyliejenner. Zyrtarisht VSLOVER”, ka shkruar Valdrini. Bashkëpunimi me Kylie Jenner shënon një tjetër sukses në karrierën e Sahitit.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që stilisti ka punuar me emra të njohur. Bebe Rexha, Yung Miami, Kelly Roëland dhe Winnie Harlow janë ndër yjet që janë mahnitur nga krijimet e stilistit nga Kosova.

Related posts

Kejvina vë në plan të parë këmbët me fustanin e shkurtër

D V

Gjithmonë ka tërhequr vëmendjen, e fshehta e kurorës së princesh Dianës

D V

“Ka fjetur me mbi 20 mijë gra”, basketbollisti i ndjerë Wilt Chamberlain akuzohet për sulm seksual nga aktorja Cassandra Peterson

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More